Menu
Your Cart

Hakkımızda

2009 yılında insanları yaşam tarzlarına dokunacak keyifli markalarla buluşturmak amacıyla kurulan Bubago, kendi dalında trendleri yönlendiren rafine markaların temsilciliğini yapmaktadır.

Bubago’nun Türkiye distribütörlüğünü yaptığı markalar; Giyim kategorisinde Sail Racing ve Casall, Gözlük kategorisinde Philippe V, Kaleos, Snob Milano, Vysen, Sun's Good, Unique Design Milano, Essedue ve John Lennon.

Bubago’nun temsil ettiği markaların ortak noktaları, rafine zevklere hitap eden, detaycı ve modern yaşam tarzına uygun ama aynı zamanda sportif ruhu taşıyor olmalarıdır.

Bubago, temsil ettiği markaların global pazarlama stratejilerine uygun bir şekilde başarıyla Türkiye pazarında da ilerlemesini ve bilinirliklerini arttırarak daha fazla kişiye ulaşmasını sağlarken müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutmaktadır.

Bubago’nun markalarını direkt son kullanıcılarla buluşturan bubago.com, farklı bir alışveriş duygusu yaratmanın ötesinde şirket isminin çıkış noktası olan ‘’BU BANA GÖRE’’ mottosunu müşterilerine hissettirmeyi hedeflemektedir.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Kullanım Koşulları