Menu
Your Cart

Optik Gözlük

Optik Gözlük
Marka: BAYRIA
Asetat çerçevesi ve  UV korumalı camı ile Bayria hayatınıza tarz katacak.Kullanım alanı: Günlük kullanıma uygun, bir çok tarz ile uyum sağlayan ve İtalya ‘da üretilmiş Bayria vazgeçemediğiniz aksesuarlarınızın başında gelecek. Bayria deri kutusu,  markaya özel  gözlük bezi ile ge..
3.490TL
Vergiler Hariç:2.908TL
Marka: SNOB MILANO
Kahverengi  çerçevesi ve Zeiss marka camı aynı zamanda magnetli kahverengi güneş camı ile hem güneş gözlüğü ya da ister numaralı gözlük olarak kullanabileceğiniz  SNOB  Milano Americano hayatınıza tarz katacak ve kolaylık sağlayacak.Kullanım alanı: Günlük kullanıma uygun, bi..
9.990TL
Vergiler Hariç:8.325TL
Marka: SNOB MILANO
Mat siyah çerçevesi ve Zeiss marka camı aynı zamanda magnetli polarize füme güneş camı ile hem güneş gözlüğü ya da ister numaralı gözlük olarak kullanabileceğiniz  SNOB  Milano Americano hayatınıza tarz katacak ve kolaylık sağlayacak.Kullanım alanı: Günlük kullanıma uygun, bir ço..
10.690TL
Vergiler Hariç:8.908TL
Marka: SNOB MILANO
#html-body {justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll} Leopar desenli sapları beyaz asetat çerçevesi ve Zeiss marka camı aynı zamanda magnetli kahverengi güneş camı ..
10.690TL
Vergiler Hariç:8.908TL
Marka: SNOB MILANO
#html-body {justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll} Yeşil asetat çerçevesi ve Zeiss marka camı aynı zamanda magnetli yeşil degrade güneş camı ile hem güneş gözlüğ..
10.690TL
Vergiler Hariç:8.908TL
Marka: SNOB MILANO
#html-body {justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll} Sarı sapları lacivert asetat çerçevesi ve Zeiss marka camı aynı zamanda magnetli lacivert güneş camı ile hem g..
10.690TL
Vergiler Hariç:8.908TL
Marka: SNOB MILANO
#html-body {justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll} Leopar desenli sapları şeffaf asetat çerçevesi ve Zeiss marka camı aynı zamanda magnetli kahverengi güneş camı..
10.690TL
Vergiler Hariç:8.908TL
Marka: SNOB MILANO
#html-body {justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll} Gri şeffaf sapları şeffaf asetat  bebek mavisi çerçevesi ve Zeiss marka camı aynı zamanda magnetli mavi g..
10.690TL
Vergiler Hariç:8.908TL
Marka: SNOB MILANO
#html-body {justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll} Mat siyah asetat çerçevesi ve Zeiss marka camı aynı zamanda magnetli füme güneş camı ile hem güneş gözlüğü ya ..
10.690TL
Vergiler Hariç:8.908TL
Marka: SNOB MILANO
Turuncu sapları Koyu yeşil çerçevesi ve Zeiss marka camı aynı zamanda magnetli yeşil güneş camı ile hem güneş gözlüğü ya da ister numaralı gözlük olarak kullanabileceğiniz  SNOB  Milano Bosin hayatınıza tarz katacak ve kolaylık sağlayacak.Kullanım alanı: Günlük kullanıma uygun, bir çok tar..
10.690TL
Vergiler Hariç:8.908TL
Marka: SNOB MILANO
Leopar asetat çerçevesi ve Zeiss marka camı aynı zamanda magnetli yeşil güneş camı ile hem güneş gözlüğü ya da ister numaralı gözlük olarak kullanabileceğiniz  SNOB  Milano Cabrio Mask hayatınıza tarz katacak ve kolaylık sağlayacak.Kullanım alanı: Günlük kullanıma uygun, bir çok tarz ile u..
10.640TL
Vergiler Hariç:8.867TL
Marka: SNOB MILANO
#html-body {justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat no-repeat;background-attachment:scroll} Kahverengi asetat çerçevesi ve Zeiss marka camı aynı zamanda magnetli degrade lacivert güneş camı il..
11.390TL
Vergiler Hariç:9.492TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 126 (11 Sayfa)
Optik gözlükler, günlük yaşamımızın vazgeçilmez unsurlarından biridir. Sağlıklı görüşü desteklerken aynı zamanda tarzımıza estetik bir katkı sağlarlar. Doğru çerçeve seçimi, yüz hatlarımızı tamamlar ve bizi daha çekici kılar. Bu yüzden, çerçeve seçiminde malzeme kalitesine ve yüz yapımıza uygunluğuna özen gösterilmelidir. Metal, plastik veya titanyum gibi malzemeler, farklı ihtiyaçlara cevap verir. Alerjik durumları önlemek adına seçiminize dikkat edin.

Çerçeveler, rahatlık ve estetiği bir araya getirmelidir. Gün boyu konforlu bir kullanım için, çerçevenin burun ve kulaklara iyi oturması gerekir. Optik gözlük seçerken, cam kalitesi de önemlidir. UV koruması sağlayan ve dijital ekranlardan kaynaklanan mavi ışığa karşı koruma sunan camlar, göz sağlığınızı korumada kilit rol oynar. Stilinize uygun, fonksiyonel ve konforlu optik gözlüklerle hem görüş kalitenizi artırabilir hem de şıklığınızı pekiştirebilirsiniz.
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Kullanım Koşulları