Menu
Your Cart

Vysen Arie Altın Unisex Güneş Gözlüğü

Vysen Arie Altın Unisex Güneş Gözlüğü
Vysen Arie Altın Unisex Güneş Gözlüğü
Vysen Arie Altın Unisex Güneş Gözlüğü
Vysen Arie Altın Unisex Güneş Gözlüğü
Vysen Arie Altın Unisex Güneş Gözlüğü
Rose gold çerçevesi ve füme UV korumalı camı ile  VYSEN Arie hayatınıza tarz katacak.

Bazıları Arie Sunglasses'ı "sanat eseri" olarak adlandırıyor. Yılın lüks çerçeve ödülünün sahibi olan bu tasarım, 2020'de lüksün ne anlama geldiğini özetliyor. Jüri, stilden sızan ve lüks fiyat etiketine ulaşan bir çerçeve aradı. Bu benzersiz gözlük parçası, her yüz stiline uyan mükemmel bir yuvarlak şekle ulaşmak için 60 farklı adım kullanılarak yapılmıştır. Nihai üst düzey son dokunuş için vidalar ve mat ve parlak yüzeyler (belirli modele bağlı olarak) arasındaki varyasyonları içerir. Arie Güneş Gözlükleri süper hafif, %100 unisex ve 6 farklı renkte geliyor.
 
Kullanım alanı: Günlük kullanıma uygun, bir çok tarz ile uyum sağlayan ve İtalya ‘da üretilmiş VYSEN Arie vazgeçemediğiniz ihtişamlı ve lüks aksesuarlarınızın başında gelecek.
 
Arie deri kutusu,  markaya özel  gözlük bezi ile gelir. Ürünü kullandığınız süre boyunca Bubago olarak her zaman yeni ürünler, ürün desteği konusunda destek olacağız.
 
TÜR: Güneş Gözlüğü
KUTU İÇERİĞİ:
Sert deri kaplamalı kılıf
Gözlük bezi
Sertifikasyonlar ve kullanım kılavuzu
Garanti belgesi


VYSEN HAKKINDA

 
VYSEN kelimesi, "benzersiz" veya "farklı" anlamını tanımlayan eski İngilizce dilinden gelir. Nitelikli bir özelliği vurgulayan erdeme ek olarak, kolektif ve bireysel büyüklüğü teşvik eder.
Kreasyonlarımızın her birinde, güneş gözlüklerimize tutku yelpazemizi vurgularız: aşk ve enerji.
 
Koleksiyonumuz, bir Vysen'in hayat bulması için 42 farklı adımın atıldığı ince işçilik detaylarıyla oluşturulmuştur. Derinlik katmanlarına sahip sofistike zanaatkar çerçeveler geliştirmek için İtalya'daki fabrikamız optikte yalnızca en yüksek kaliteli malzemeleri kullanır. Zanaatkarlığa olan bağlılığımız, eşsiz kalite ile üretilen gözlüklerle işlevsel ve  imrenilen sanat eserlerine dönüşen zamansız bir stil sunar.
19.980TL
Vergiler Hariç: 16.650TL
  • Stokta Yok:
  • Stok Kodu: ARIE-A5-187
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Kullanım Koşulları